Ziema

Ziemā Jūs variet izbaudīt slēpošanas trasi.

Mūsu slēpošanas iespējas apmierinās katra līmeņa ziemas prieku cienītāju. Kalns ir aprīkots ar diviem enkura tipa pacēlājiem, slēpotājiem un snovotājiem pieejami astoņi dažādi nobraucieni ar garumu no 250m līdz 700m, kā arī nogāze, kur bērniem vizināties ar ragaviņām. Nobraucienu kopējais garums sasniedz 1450m, bet augstuma starpība ir vairāk kā 70m, kas nozīmē, ka Mežezera kalns ir viens no augstākajiem Latvijā pēc augstuma starpības.

Šeit labi jutīsies ikviens - gan iesācēji, gan mierīgu nobraucienu mīļotāji, gan arī pieredzējuši slēpotāji un snovobordisti.

Pirmos soļus uz slēpēm vai dēļa vislabāk veikt drošā, pareizā un patīkamā vietā. Bērnu vai iesācēju trase ir 100m gara, kas ir vislabākā vieta, kur sākt mācīties slēpot un snovot. Mums ir arī laipni un saprotoši instruktori ar lielu darba pieredze, kas Jums ar vislielāko prieku iemācīs izbaudīt ziemas priekus.

Mežezers lielāko nogāzi kalnu slēpotāji iesaukuši par Melno kalnu. Ne bez pamata, jo trase ir augsta, stāva un ar 300m garu nobraucienu. Šī trase ir piemērota tiem slēpotājiem, kuriem ikdienā pietrūkst asu izjūtu.

Mierīgo nobraucienu mīļotājiem Mežezers piedāvā vienu no garākajiem nobraucieniem Latvijā - aptuveni 700 metrus garš, lēzens nobrauciens ļaus izbaudīt apkārt esošo dabu un slēpošanas prieku.

Iepazīsties ar Mežezers ziemā: